0 Kč

Autorka: Alžběta Hlásková

V dubnu proběhl cyklus 3 setkání s názvem Jak zvládat svoje emoce aneb Co nám říká neurověda o emocích. Od některých účastníků jsme dostali inspirativní zpětné vazby, tak nám dovolte se o ně podělit:

"Začínám se po semináři učit naladit ráno do parasympatiku (tedy do klidového režimu bez stresu). Aby se mi to ale dařilo, rozhodla jsem se zapracovat na množství spánku i na hodině, kdy budu chodit spát. Nahraju si  do budíku sólo anglického rohu v Largu Dvořákovy Novosvětské, abych to ohlídala.

Ale daří se mi  už "WC mód" během dne, který jsem si vybrala jako svůj způsob, kdy provádím body scan, tedy zmonitoruji si celé tělo a snažím se ho uvolnit tak, abych ze záchoda odcházela bez stresu. Pomáhá mi i to, abych využila všechny další možnosti, jak aktivovat svůj parasympatikus. Koukám se na záchodě na dlaždice, hledám na nich nové siluety a obrázky  a k tomu se snažím si mručet  nejoblíbenější melodii mého srdce - Largo z Dvořákovy Novosvětské. Nevím, jestli mi Vesmír chce dát najevo, že jdu správnou cestou, ale aktuálně mám silný průjem, který mne nutí trávit na WC poměrně dost času :-)))

Jinak velice děkujeme za Váš webinář, je pro nás přínosný a cenný."