0 Kč

Hranice ve vztazích
aneb jak říkat "ne" a cítit se při tom dobře 

Prázdninový webinář od 6. července 2020

Hranice ve vztazích aneb jak říkat

Vydejte se s námi na výpravu do svého vlastního světa a objevte odpovědi na otázky, které Vám mohou zlepšit kvalitu Vašeho života:

Jak si vytvořit osobní prostor a zajistit, aby ho ostatní respektovali? Jak říkat "ne", aby se ti ostatní nenaštvali? Jak říkat "ano", abychom se pak necítili přetíženi? Jak čelit tlaku, když nás někdo nutí do něčeho, co sami nechceme? Jak zajistit rovnováhu v partnerském vztahu? A jak neztratit dobré vztahy s dětmi či rodiči, když jim občas potřebujeme říci "ne"?

Účastnit se můžete odkudkoliv, kde máte k dispozici internet. Čekají Vás 4 díly prázdninového webináře. Každý z nich bude věnován jiné oblasti nastavení hranic:

1. Moje potřeby a můj osobní prostor (od 15. července 2020)
2. Hranice v partnerském vztahu (od 22. července 2020)
3. Nastavení hranic s dalšími členy rodiny (od 29. července 2020)

4. Bonusové online live setkání jako prostor pro otázky účastníků (5. srpna 2020 od 20 hod)

První tři díly webináře jsou vedeny formou rozhovoru, které postupně ukazují, jak o osobním prostoru lze přemýšlet v různých souvislostech. Otázky "na tělo" klade lektorce přímo její dcera Barbora Hlásková. Máte tedy příležitost nahlédnout navíc do toho, jak se daří aplikovat navrhované postupy v praxi. Po každém dílu budou mít účastníci přístup k materiálům, díky kterým mohou rozvíjet dovednosti ke zlepšení svého osobního prostoru i komunikace s dalšími lidmi.

Čtvrý díl bude pak přímo prostorem pro účastníky, aby mohli s lektorkou projít své konkrétní situace, ve kterých je pro ně obtížné říkat "ne". 

Prázdninový webinář vede Alžběta Hlásková, autorka knihy (re)DESIGN RODINY PRO 21. STOLETÍ.  Dlouhodobě se věnuje otázkám osobního rozvoje, uspořádání rodinných vztahů a využití poznatků v oblasti fyziologie a neurobiologie pro každodenní praxi. Více viz hlaskova.cz.

Přihlašujte se zde: https://www.fyso.cz/produkt/jak-nastavit-hranice-ve-vztazich/